مرکز فروش اجاق گاز
خانه / اجاق گاز سه شعله / فروش عمده اجاق گاز رومیزی سه شعله

فروش عمده اجاق گاز رومیزی سه شعله

اجاق گاز رومیزی سه شعله موجود در سایت فروشگاهی بازار اجاق ایران. برای خرید عمده انواع اجاق گاز رومیزی سه شعله، اجاق گاز های رومیزی ساده، اجاق گاز رومیزی سه شعله معمولی در برند های نپتون، آذرین، بردنا و دیگر برند های اجاق گاز رومیزی دو شعله در ادامه با ما همراه باشید.

اجاق گاز رومیزی سه شعله

اجاق گاز رومیزی سه شعله چیست؟

اجاق گاز رومیزی سه شعله اجاق گازی ساده و کاربردی در بسیاری از مکان ها از قبیل:

  • هتل ها
  • مسافرخانه ها
  • سوئیت ها
  • خوابگاه ها
  • ادارات

و … می باشد. اجاق گاز های رومیزی را نباید با اجاق گاز های صفحه ای اشتباه گرفت. بسیاری از مشتری ها و یا حتی فروشندگان اجاق گاز این دو مورد را با هم خلط می کنند. اجاق گاز رومیزی معمولا به صورت پرسی، ورقی و یا پروفیلی تولید می گردند. اجاق گاز رومیزی سه شعله معمولا دارای پایه و یا بدنه بین 7 تا 10 سانتیمتر است. در صورتی که اجاق گاز های صفحه ای به صورت توکار هستند.

اجاق گاز رومیزی سه شعله

کیفیت اجاق گاز رومیزی سه شعله

همینطور که در بالا اشاره شد اجاق گاز رومیزی سه معمولا به صورت پروفیلی، ورقی و یا پرسی تولید میگردند. برای تولید این محصول معمولا از سرشعله های ساده دو تکه و ولوم های ساده فلزی و یا فایبرگلاس استفاده میکنند. برای کاهش قیمت اجاق گاز رومیزی سه شعله این اجاق گاز ها را بدون فندک و ترموکوپل تولید میکنند. البته در صورت سفارش مشتری می توان از فندک و ترموکوپل در تولید اجاق گاز رومیزی سه شعله استفاده کرد.

اجاق گاز رومیزی سه شعله

قیمت اجاق گاز رومیزی

قیمت این مدل از اجاق گاز ها یستگی به نوع اجاق از قبیل پرسی، ورقی و یا پروفیلی بودن آن دارد. همچنین در صورت سفارش مشتری می توان از سرشعله های کاسه ای و با فندک و ترموکوپل تولید کرد. در هر یک از موارد بالا قیمت این محصول متغیر خواهد بود. برای خرید این محصول به صورت عمده و یا جزئی و یا دریافت قیمت روز محصولات همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. برای راهنمای خرید اجاق گاز نیز می توانید مطلب مشخصات اجاق گاز خوب را مطالعه بفرمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: عادل عسکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724752
آدرس کانال: ojaghiran@
آدرس سایت: www.parshole.ir
پست الکترونیکی: ojaghiran@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت اجاق گاز دو شعله رومیزی

قیمت اجاق گاز دو شعله رومیزی

قیمت اجاق گاز دو شعله رومیزی در بازار اجاق ایران. برای دریافت قیمت اجاق گاز …