مرکز فروش اجاق گاز
خانه / اجاق گازهای سه شعله / قیمت اجاق گاز سه شعله رومیزی

قیمت اجاق گاز سه شعله رومیزی

قیمت اجاق گاز سه شعله رومیزی و قیمت اجاق گاز سه شعله معمولی و همچنین قیمت انواع اجاق گاز های رومیزی دیگر چقدر است؟ برای آگاهی از قیمت انواع اجاق گاز های رومیزی معمولی لعابی و استیل وهمچنین فندک و ترموکوپل دار در مدل های سه شعله و بالاتر حتما این مطلب را دنبال کنید. در این مقاله میتوانید با انواع اجاق های رومیزی سه شعله آشناشوید و خرید بهتر و ارزان تری داشته باشید.

قیمت اجاق گاز سه شعله رومیزی

اجاق گاز سهشعله رومیزی بردناگاز

چرا اجاق گاز سه شعله رومیزی

اجاق گاز سه شعله رومیزی  یکی از پرکاربردترین اجاق های رومیزی موجود در بازار است که میتوانید از فروشگاه تخصصی ما تهیه فرمایید. کارایی بالا حجم کم حمل و نقل آسان و همچنین قیمت بسیار مناسب این نوع از اجاق گاز ها باعث شده تا اجاق گاز های رومیزی یکی از پرفروش ترین اجاق گاز ها در بازار باشد.با وجود تنوع بسیار در بازار اجاق گاز ها از قبیل اجاق های صفحه ای شیشه ای و استیل٬ اجاق گاز های فردار و اجاق های طرح فر بازهم اجاق های رومیزی کاربرد گسترده ای در:

  • هتل ها و مهمانسرا ها
  • مطبخ آشپزخانه ها
  • ادارات
  • خوابگاه ها
  • آبدارخانه ها و ….دارند

اجاق گاز رومیزی سه شعله بردنا

شرکت بردنا یکی از بزرگترین تولید کنندگان اجاق گاز در کشور است که به صورت تخصصی به تولید انواع اجاق گاز مشغول میباشد.تولید اجاق گاز در این شرکت بسیار متنوع و گسترده است و همچنین اجاق گاز های سه شعله رومیزی تولید شده در این شرکت نیز بسیار متنوع است که میتوان نمونه های زیر را نام برد:

  1. اجاق سه شعله سپر چدن
  2. اجاق سه شعله سپر مفتول
  3. اجاق سه شعله استیل
  4. اجاق سه شعله فندک و ترموکوپل دار
  5. اجاق گاز مایع

برای راهنمایی درمورد خرید اجاق گاز می توانید مطلب اجاق گاز خوب چی بخرم و یا مشخصات اجاق گاز خوب را مطالعه فرمایید و برای آگاهی از قیمت اجاق گاز سه شعله رومیزی و همچنین قیمت دیگر محصولات و مشاوره خرید اجاق گاز مناسب با مادر ارتباط باشید

 

برا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: عادل عسکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724752
آدرس کانال: ojaghiran@
آدرس سایت: www.parshole.ir
پست الکترونیکی: ojaghiran@gmail.com